Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie


Nagłówek

Aktualności

Plan szkoleń na 2017 r.

Plan szkoleń 2017 r.

Nabor wniosków dot. refundacji pracodawcy/przedsiębiorcy części kosztów wynagrodzenia w przypadku zatrudnienia os. bezrobotnych do 30 r. ż..

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje, iż od dnia 18.04.2017 r. rozpocznie nabór wniosków dot. refundacji pracodawcy/przedsiębiorcy części kosztów wynagrodzenia w przypadku zatrudnienia osób bezrobotnych do 30 roku życia.

TARGI PRACY 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie zaprasza na Targi Pracy 26 kwietnia 2017 r. (środa) od godz. 14.00 do godz. 17.00 które odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. F. Ratajczaka w Kościanie, ul. Wielichowska 43 a

NABÓR NA SZKOLENIA

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje, że prowadzi nabór na następujące szkolenia grupowe dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym urzędzie.

Za nami IV edycja konkursu na najlepszy Biznes Plan „Biznes z przyszłością” 2017

Organizatorami konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych było Starostwo Powiatowe w Kościanie, Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Podstawowym celem konkursu jest kreowanie i wspieranie postaw osobistej przedsiębiorczości młodego pokolenia.

Dyżury niemieckiego doradcy EURES

W 2017 roku wznowiono cykl dyżurów niemieckiego doradcy EURES w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu na podstawie współpracy pomiędzy Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu a Niemieckim Urzędem Pracy we Frankfurcie nad Odrą.

"KIERUNEK - AKTYWIZACJA"

Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do realizowanego w okresie od 01 listopada 2016 roku do 31 maja 2018 roku projektu pt.: „KIERUNEK – AKTYWIZACJA” RPWP.06.02.00-30-0199/15 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o projekcie "SAMODZIELNI POPRZEZ PRACĘ - AKTYWIZACJA OSÓB MŁODYCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH"

Fundacja na rzecz poprawy jakości życia OD – NOWA w partnerstwie z Fundacją na rzecz integracji zawodowej, społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości VIA w okresie od dnia 01.11.2016 r. do dnia 31.08.2017 r. realizuje projekt „SAMODZIELNI POPRZEZ PRACĘ –AKTYWIZACJA OSÓB MŁODYCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

Biznes z przyszłością

Starostwo Powiatowe w Kościanie, Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie oraz Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie organizują kolejną edycję konkursu na najlepszy Biznes Plan „Biznes z przyszłością”, który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kościańskiego.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę