Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie


Nagłówek

Aktualności

Nabór do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim

Uprzejmie informujemy, iż Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim z dniem 13.10.2016 r. wznowił możliwość zapisów na składanie podań przez kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej w Straży Granicznej.

Sukcesja Przedsiębiorstwa 27.09.2018

Wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną dowiedzieć się jak przeprowadzić lub zaplanować przekazanie firmy następcom, zapraszamy na szkolenie pod hasłem: „Sukcesja przedsiębiorstwa” 27 września 2018...

Noc zawodowców 5.10.2018 r.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pracodawców oraz osobom szukającym zatrudnienia Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości...

Europejskie Dni Pracy on-line

W dniu 10 października 2018 r. na platformie Komisji Europejskiej www.europeanjodays.eu odbędą się Europejskie Dni Pracy on-line pod nazwą " Work@PL" organizowane przez polską sieć EURES.

Warsztaty - Asertywne zachowania względem trudnego klienta

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty: „Asertywne zachowania względem trudnego klienta” 25 września 2018 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 do siedziby Stowarzyszenia Wspierania...

Poniedziałki z ekspertem - bezpłatne konsutacje

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza przedsiębiorców z Powiatu Kościańskiego do skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komunikat dla byłych pracowników firmy "BEZPIECZNY LIST" Sp. z o. o. w Chlebni

Komunikat opublikowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie dla byłych pracowników firmy "BEZPIECZNY LIST" Sp. z o. o. w Chlebni.

Filmiki informacyjne Zielonej Linii nt. zatrudniania cudzoziemców, skierowane do pracodawców

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Niepełnosprawni na etacie, w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków PFRON

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jest realizatorem projektu „Niepełnosprawni na etacie, w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – numer umowy ABS/000003/01/D.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków dla bezrobotnych ubiegających się o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie ogłasza nabór wniosków dla bezrobotnych ubiegających się o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej (w tym kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych z podjęciem tej działalności)

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę