Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie


Nagłówek

Aktualności

Akcja " Szybki Pit"

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu przesyła w załączeniu notatkę dot. tego w jaki sposób szybko i sprawnie złożyć deklarację podatkową PIT.

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy Biznes Plan

Organizatorami konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kościańskiego było Starostwo Powiatowe w Kościanie, Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Podstawowym celem konkursu jest kreowanie i wspieranie...

Akcja " Szybki Pit"

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kościanie informuje, iż w związku z tegoroczną akcją “Szybki Pit” w dniach 26 i 27 kwietnia 2018r., tutejszy Urząd wydłuża godziny pracy. W tych dniach pracownicy Urzędu Skarbowego w Kościanie będą pozostawać do dyspozycji w godzinach od 7.30 do 18.00.

Nabór do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

Informujemy, iż Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim prowadzi nabór do służby przygotowawczej w Straży Granicznej.

Nabór do zawodowej służby wojskowej w JW.4071 Żagań

W każdy czwartek miesiąca od godz. 8:00 Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

SZYBKI PIT

W związku z tegoroczną kampanią “Szybki Pit”, informujemy, iż w 3 kolejne czwartki kwietnia tj. 12, 19,26 w Urzędzie Skarbowym w Kościanie pełnione będą dyżury telefoniczne tzw. “Czwartki z PIT em”. W godzinach od 7.30 do 15.30 uruchomione zostaną nr telefonów 65 512 28 44 wew. 101, 103, 104.

Nabór do służby przygotowawczej

W związku z uruchomieniem służby przygotowawczej w maju w 2018 roku Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lesznie prowadzi nabór na podstawowe przeszkolenie wojskowe.

Spotkania informacyjne nt. niemieckiego rynku pracy organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu w 2018 r.

W 2018 roku kontynuowany będzie cykl dyżurów niemieckiego doradcy EURES w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu ul. Szyperska 14.

Urząd Skarbowy - Informacje

Urząd Skarbowy - Informacje

PIT-11 za rok 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje, iż do 16 lutego 2018 r. wydawane będą Informacje o dochodach PIT-11 uzyskanych za rok 2017 oraz Roczne zestawienie składek społecznych i zdrowotnych za rok 2017 osobom, które dotychczas takich informacji nie otrzymały, a były uprawnione do pobierania świadczeń (zasiłki dla bezrobotnych, stypendia,...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę