Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie


Nagłówek

Aktualności

Grafika komputerowa dla początkujących

Chcesz nauczyć się tworzyć atrakcyjne grafiki na swoje strony internetowe czy fanpage? Dowiedzieć się jak samodzielnie wykonać baner, ulotkę, plakat w oparciu o ogólnodostępne bezpłatne programy graficzne? Skorzystaj z naszego szkolenia! Wszystkich, którzy pragną samodzielnie tworzyć atrakcyjne grafiki na potrzeby stron www oraz social mediów w...

Dzień Przedsiębiorczości

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz dowiedzieć się jakie prawa i obowiązki spoczywają na przedsiębiorcy? A może zastanawiasz się, która forma opodatkowania będzie najbardziej odpowiednia dla twojego biznesu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań otrzymasz biorąc udział w naszym bezpłatnym szkoleniu DZIEŃ...

Emocjonalne wampiry są wśród nas

Rozpoznaj „wampiry” i naucz się z nimi żyć! 31 lipca (wtorek) 2018r. godzina 16:00-20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) odbędą się warsztaty „Emocjonalne Wampiry są wśród nas”

Niepełnosprawni na etacie, w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków PFRON

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jest realizatorem projektu „Niepełnosprawni na etacie, w ramach pilotażowego programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – numer umowy ABS/000003/01/D.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków dla bezrobotnych ubiegających się o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie ogłasza nabór wniosków dla bezrobotnych ubiegających się o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej (w tym kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych z podjęciem tej działalności)

Szkolenie " Skuteczna strategia e-sprzedaży"

Wszystkich zainteresowanych tematyką e-handlu zapraszamy na szkolenie pod hasłem SKUTECZNA STRATEGIA e-SPRZEDAŻY 1 sierpnia 2018 r. w godz. 10.00-17.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Nabór do zawodowej służby wojskowej w JW.4071 Żagań

W każdy czwartek miesiąca od godz. 8:00 Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

Informacja Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie w sprawie przetwarzania danych

Informacja Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie w sprawie przetwarzania danych

Nabór do 125 batalionu lekkiej piechoty w Lesznie

Informujemy, że Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lesznie prowadzi nabór i przyjmuje wnioski o powołanie do terytorialnej służby wojskowej na stanowiska w nowoformowanym 125 batalionie lekkiej piechoty w Lesznie.

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy Biznes Plan

Organizatorami konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kościańskiego było Starostwo Powiatowe w Kościanie, Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Podstawowym celem konkursu jest kreowanie i wspieranie...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę