Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie


Nagłówek

Aktualności

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2017 - IV nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie ogłasza III nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy. Przyjmowanie wniosków będzie prowadzone w terminie od 20.11.2017 r. do 27.11.2017 r.

Informacja o spotkaniu - "Sukces skrojony na miarę".

Wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej działalności gospodarczej zapraszamy w czwartek, 30 listopada 2017 r., w godz. 10:00-12:00, do Kościana na spotkanie informacyjne pod hasłem „Sukces skrojony na miarę”.

"Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie"

Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II - Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej lub utworzenie stanowiska pracy dla bezrobotnego dla bezrobotnych, studentów i absolwentów.

Spotkania z niemieckim doradcą EURES

W dniu 29.11.2017 r. w godz.11.00-14.00 odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie dotyczące niemieckiego rynku pracy prowadzone przez Panią Reginę Gebhardt-Hille – doradcę EURES z Agentur für Arbeit Frankfurt (Oder).

Warsztaty - Komunikacja interpersonalna

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne warsztaty, które odbędą się dnia 28 listopada 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) pn.: „Komunikacja interpersonalna”

Wtorki z JPK_VAT - szkolenia dla podatników w każdym urzędzie skarbowym

Jesteś mikroprzedsiębiorcą? Nie wiesz co to JPK_VAT? Przyjdź a dowiesz się więcej. W każdym urzędzie skarbowym w listopadowe wtorki będzie można uzyskać pomoc i porady z zakresu Jednolitego Pliku Kontrolnego. Akcja skierowana jest w szczególności do mikroprzedsiębiorców – to oni bowiem od 2018 roku dołączą do...

Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje.

W tym roku Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie po raz pierwszy przystąpił do udziału Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, który odbywał się w dniach od 16 – 22 października pod hasłem: „ Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.

Zakończenie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje, iż nabór wniosków o zawarcie umowy dotyczącej refundacji pracodawcy lub przedsiębiorcy części kosztów wynagrodzeń oraz składek na ubezpieczenie społeczne w przypadku zatrudnienia skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia będzie prowadzony do 29 września 2017 r.

Nowy okres składania wniosków o świadczenia w Programie "Rodzina 500+"

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje o nowym okresie składania wniosków o świadczenia w Programie „Rodzina 500+" .

Informacja o zmianie przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje, iż w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 26 kwietnia 2017 r. w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od stypendiów otrzymanych na podstawie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. poz. 864) nastąpiła...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę